Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

NEVADA

Rozhodnutie vyradiť psa z procesu výberu do výcviku prichádza vždy pri zdravotnom náleze alebo pri nesplnení náročných kritérií výcviku z dôvodov povahy a temperamentu psa. Keď však už padne, snažíme sa nájsť aj takémuto psíkovi vhodné uplatnenie. Hľadáme jednotlivca či rodinu, pre ktorých by bol pes prínosom, a zároveň by ľudskí spoločníci poskytli psovi potrebné podnety a aktivity na rozvoj jeho schopností.
A keď v náročnom čase, aký teraz všetci žijeme dostaneme spätnú väzbu o tom ako sa to všetko podarilo, niet čo dodať...
Nevada je dôkazom, že aj z výcviku vyradení Psí pomocníci nájdu uplatnenie v každodennom živote - zachraňujú, robia terapie, prinášajú pokoj, radosť a nekonečnú psiu lásku. Nevada našla domov v rodine, ktorá môže využiť jej jemnosť, trpezlivosť a oddanú prítomnosť nielen pre dieťatko, ale aj pre seniorku. To, že ich spoločný život baví, môžete vidieť aj na priložených fotografiách.

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok