HĽADÁME DOMOV PRE SORENTA

Hľadáme domov pre Sorenta, 15 mesačného, žltého retrieverského labradora, ktorý napriek tomu, že kĺby má v 100% stave, musel byť vyradený z tréningu psa so špeciálnym výcvikom kvôli alergiám. Hľadáme záujemcu, ktorý by mu vedel poskytnúť láskavý domov, a zároveň vedel v prípade potreby zabezpečiť adekvátnu veterinárnu starostlivosť.
Sorento je veľmi jemný, priateľský a kontaktný pes, ktorý je citlivý na stres. Sorento je vychovaný dobrovoľníkmi v programe Výchova pod vedením trénerov našej výcvikovej školy. Do budúcnosti s ním bude potrebné aj naďalej pracovať - udržiavať a zlepšovať požadované správanie.
Ak Vás Sorento zaujal a chceli by ste mu poskytnúť svoju lásku, starostlivosť a domov, prosím vyplňte dotazník na našej webovej stránke http://www.vodiacipes.sk/vyradeny-pes a pošlite na adresu info@vodiacipes.sk. Zo všetkých uchádzačov vyberieme záujemcov, o ktorých si myslíme, že by mohli byť so Sorentom najviac kompatibilní. Následne ich budeme kontaktovať a pozývať na stretnutie, ktoré sa uskutoční v polovici septembra. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok