Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Kalendár Vodiaci pes 2015

Životná cesta vodiaceho psa je úzko prepojená s človekom. Človeku je v dospelosti spoľahlivým sprievodcom, ktorého vždy dovedie tam, kam potrebuje. Rovnako i verným priateľom, s ktorým si poskytnú vzájomnú podporu vždy, keď je to potrebné. Najdôležitejšie obdobie svojho života – detstvo však vodiaci pes trávi s iným človekom. Tým je dobrovoľník na plný úväzok – vychovávateľ.

V kalendári Vodiaci pes 2015 sa dozviete aká je motivácia ľudí vychovávať vodiaceho psa, čo ich na tejto práci baví a inšpiruje, to, či a čo sa zmenilo v ich rodinách po príchode šteniatka ale i to, aké rôzne veselé situácie s ním zažili. Rozprávania vychovávateľov sú doplnené nádhernými fotografiami, ktoré pre nás vytvoril a venoval Ondrej Synak.

Tlač kalendára podporila spoločnosť Royal Canin.

Kalendár má 14 strán a rozmer 330 x 330 mm.

Cena kalendára: 6,50 Eur, pre ľudí zapojených do programu Adopcia a našich dobrovoľníkov platí zvýhodnená cena 6 Eur.

Ako objednať:

emailom na kubisova@vodiacipes.sk, do predmetu správy, prosím, uveďte"kalendár". V správe uveďte Vaše celé meno, adresu, na ktorú Vám kalendár pošleme ako aj počet kusov a informáciu o tom, či ste adoptívny rodič.

telefonicky na 0911 119 397

Kalendár Vám zašleme dobierkou (+2,50€ k cene objednávky) alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne, po dohode na tel. čísle 0911/119 397 v kancelárii Výcvikovej školy na Sekulskej 1 v Bratislave- Karlovej Vsi.

Kúpou kalendára podporíte výcvik vodiacich psov pre ľudí so zrakovým postihnutím.

Ďakujeme!