Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Narodenie vrhu K

Koncom minulého roka sa nám podarilo získať zo zahraničia novú sučku Miu, ktorá pochádza z rovnakých chovných línií ako naša chovná sučka Joanna. Po povinných zdravotných vyšetreniach, hodnoteniach temperamentu a povahy sme sa na základe jej výborných výsledkov z nich rozhodli zaradiť Miu do chovu.

Maminkou sa Mia prvýkrát stala 22. marca 2014, keď priviedla na svet žltú sučku Kiu a žltých psíkov s menami Kilian, Klever a Konrad. Spolu so šteniatkami sme získali aj nového partnera – obchodný reťazec BILLA, ktorý sa rozhodol podporiť našu činnosť prostredníctvom partnerstva s konkrétnym šteniatkom. Psík Klever tak bude na postrojčeku nosiť logo Billa. Našim "kuriatkam", ako sme ich familiárne nazvali, prajeme do života hlavne zdravé labky a láskavých ľudí, s ktorými si budú rozumieť.

Všetky pôrody našich chovných sučiek prebiehajú v pôrodnici, ktorej stavbu finančne podporil Lions Club Bratislava Pressburg.