Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Narodenie vrhu P

Naša chovná sučka Iffi priviedla na svet po druhýkrát šteniatka. Chlapci Pali, Perry, Pele, Persy, Pady, Pino, Paxi a dievčatká Penny, Paris, Polly a Pia, ktorej meno vybrala partnerská spoločnosť DPD sa narodili 13. 6. 2015. Ak ste narátali 11 šteniatok, rátate správne, ide totiž o najpočetnejší vrh v histórií našej výcvikovej školy. Aj keď išlo o náročný pôrod, všetky psíčatká sa tešia dobrému zdraviu a majú veľkú chuť do života, vrátane najmenšej sučky Penny, ktorá pri narodení vážila iba 180 g. Zaujímavosťou je, že mama Iffi pochádza z vrhu, ktorý mal prvenstvo v počte šteniatok doteraz.

Všetky pôrody našich chovných sučiek prebiehajú v pôrodnici, ktorej stavbu finančne podporil Lions Club Bratislava Pressburg.

Do projektu Adopcia sa z vrhu P na základe verejného hlasovania dostala sučka Paris a psíci Paxi a Pino.