PF 2022

Milí naši priatelia,

opäť je tu čas, keď sa lúčime so starým rokom a zvažujeme nad tým, čo nám priniesol i čo nám vzal. V myšlienkach nám prebehnú tie čarovné okamihy, keď sme priniesli radosť do životov tých, ktorí možno už ani nedúfali. Okamihy, keď sme sa spoločne s vami mohli stretnúť na verejných podujatiach – o to vzácnejších, že ich veľa nebolo.

Zároveň sme veľmi vďační. Za to, že máme možnosť spolupracovať s úžasnými ľuďmi, ktorí s entuziazmom a nadšením vychovávajú a starajú sa o naše šteniatka a chovné sučky a vytvárajú nám tak dobrú štartovaciu úroveň pred ich výcvikom. Sme vďační aj za to, že do našej školskej rodiny vstúpili skvelí noví vychovávatelia a dogsitteri. V neposlednom rade sme vďační za podporu všetkým našim podporovateľom – adoptívnym rodičom, darcom, obchodným partnerom i sponzorom.

Je úžasné cítiť vašu podporu, ĎAKUJEME.

Do roka nového vkladáme nádej. Nádej, že sa opäť budeme môcť stretávať v uliciach miest celého Slovenska, že vás budeme môcť privítať v našom sídle, či zavítať k vám. Nádej, že rok 2022 bude v mnohým ohľadoch lepší ako rok končiaci.

Zo srdca vám všetkým prajeme zdravie, šťastie a úspešný rok 2022,

ľudský i zvierací kolektív

Výcvikovej školy pre vodiace a asistenčné psy