Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Boriešok roka 2022 a MSD Animal Health

Vďaka nášmu dlhoročnému partnerovi MSD Animal Health sú naše šteniatka a psy zdravé a schopné nielen napredovať vo výcviku, ale aj zúčastňovať sa prezentačných akcií, ako bol napríklad Boriešok roka 2022. A práve tam ste mohli stretnúť naše šteniatka s logom tohto skvelého podporovateľa.
Ďakujeme za podporu.

Ilustračný obrázok
Posledný aprílový deň patril v bratislavskom obchodnom centre Bory Mall psom. V rámci podujatia pre verejnosť Boriešok roka 2022, ktoré bolo venované tematike psov – domácim miláčikom, pracovným psom, či psíkom s hendikepom, sme sa po dlhšom čase predstavili s našimi zverencami návštevníkom centra. 
Ilustračný obrázok
Naše vystúpenie bolo úspešné aj vďaka našim skvelým vychovávateľom, ktorí venujú šteniatkam v programe výchova svoj čas, starostlivosť, pozornosť  a lásku. Rušné prostredie plné rôznych podnetov, ktoré sú mimoriadne lákavé na stratu pozornosti psov zvládli spoločne na výbornú a predviedli, že pri systematickom vedení a neustálej komunikácii so psom sa aj obdobie psej puberty dá zvládnuť bez väčších problémov.