Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

EVITA je ASISTENČNÝ PES

Pomáhajú. Upokojujú, pomáhajú koncentrovať sa, sprevádzajú, zachraňujú. Asistenční psi. Psi s poslaním.
Liečebný vplyv zvieraťa na človeka je dnes už našťastie všeobecne známy a aj lekárskymi autoritami rešpektovaný. Špeciálne psychológovia a psychiatri vyzdvihujú terapie, súčasťou ktorých je aj pes. Do tohto procesu je zahrnuté všetko od príjemných pocitov pri hladkaní srsti psa, radosti z kontaktu, motivácie k pohybu končatín tela postihnutého, až po uvoľňovanie tlaku a stresu.
V týchto dňoch sa naša výcviková škola môže pýšiť úspechom – Linda spolu so sučkou Evitou absolvovali záverečnú skúšku a Evita je už aj oficiálne asistenčným psom.
Ich spoločný príbeh je jedinečný, náročný a pre nás vo výcvikovej škole neuveriteľne motivujúci. Sme radi, že dievčatá spolu skvele pracujú, a zároveň, že Linda sa rozhodla venovať osvete témy pomoci asistenčných psov ľuďom s psychiatrickými diagnózami. Na tejto dlhej ceste sa určite budeme aktívne podieľať aj my. A pomôcť môžete aj Vy tým, že nás podporíte: http://vodiacipes.sk/psi_pomocnici.
ĎAKUJEME.