Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

ŠŤASTNÝ A ÚSPEŠNÝ ROK  2023

Milí naši priatelia a podporovatelia,
aj vďaka Vám bol rok 2022 ľahším, úspešnejším a aktívnejším pre všetkých našich trénerov, vychovávateľov, dogsitterov, dobrovoľníkov a samozrejme našich štvornohých psích pomocníkov. To, že ste s nami a my Vašu podporu cítime pri všetkých našich podujatiach, pri aktivitách súvisiacich s programami "Výchova" a "Výcvik" či kedykoľvek počas, veľakrát aj náhodných stretnutí je pre nás podnecujúce a motivujúce. Spolu tvoríme lepšiu budúcnosť. Nielen pre ľudí so zdravotným znevýhodnením, ale aj pre nás všetkých.
Želáme Vám všetkým úspešný a radostný rok 2023. Nech Vás každým dňom sprevádza všetko to, čo sa nedá zabaliť - zdravie, šťastie, láska, radosť a pohoda.