Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Vyradený pes

V našej výcvikovej škole sme v roku 2007 založili vlastný účelový chov. Naše šteniatka sú potomkami vynikajúcich Labradorských retrieverov, ktoré majú vo svete vodiacich psov dlhú históriu. Práca vodiaceho psa je veľmi náročná a kladie na psa vysoké požiadavky, preto sa nie všetky šteniatka môžu stať vodiacimi psami.

Mladé psy zaradené v programoch Výchova a Tréning sú po celý čas monitorované z hľadiska povahy, temperamentu a tiež zdravotného stavu.  Ak nespĺňajú náročné kritériá pre prácu vodiaceho psa sú z ďalšieho tréningu vyradené a my ich ponúkame záujemcom do bežných rodín. Tieto psy sú výbornými rodinnými psami, často sa stáva, že nová rodina so psom ďalej pracuje a venujú sa rôznym psím športom, canisterapii a pod.

Ak máte záujem o vyradeného psa vyplňte priložený dotazník a zašlite ho na adresu info@vodiacipes.sk 

 

Naše vyradené psy našli skvelé rodiny, pozrite sa, ako sa niektorým z nich darí:


 Marta vyradená v lete 2016 a jej nová rodina


 Sebastian vyradený na jeseň 2016 a jeho nová rodina


Leny vyradený v roku 2015 sa stal canisterapeutom