Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

Projekty

STABILNÉ PROJEKTY

Projekt ADOPCIA

Cieľom projektu Adopcia je finančná podpora činnosti našej školy zo strany verejnosti. Prostredníctvom virtuálnej adopcie niektorého zo psov v našich programoch sa môžu ľudia dozvedieť viac o našej činnosti a živote jedného z našich psov. Viac informácií tu.

Sústredenie pre čakateľov a držiteľov vodiacich psov.

Cieľom tohto projektu je upevnenie zručností ľudí so zdravotným postihnutím (najmä zrakovým), ktoré sú potrebné pre prácu so psom so špeciálnym výcvikom. Tento realizujeme každoročne v auguste vďaka podpore Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny od roku 2007. Čakatelia na psa so špeciálnym výcvikom si na sústredení môžu reálne vyskúšať prácu so psom, prípadne sa zoznámiť s konkrétnym psom, ktorý by sa ma stať ich partnerom.

OSTATNÉ PROJEKTY

2013 - Ústretová verejná doprava

2012 - Nevidím, ale na Slovensku sa nestratím

VEREJNÉ ZBIERKY

Pomôžte spolu s nami – Vianočná zbierka

Charitatívna zbierka, ktorú organizuje Slovenská humanitná rada v spolupráci s Nadáciou Tesco pod názvom "Pomôžte spolu s nami". Zbierka prebieha počas štyroch adventných víkendov od štvrtka do nedele formou vkladania dobrovoľných príspevkov do pokladničiek v stánku umiestnenom v prevádzke Tesco. V tomto stánku poskytujú zástupcovia našej školy spolu so psami z našich programov informácie o činnosti našej školy a práci psov so špeciálnym výcvikom. Naša škola sa tejto zbierky zúčastňuje od roku 2006, zväčša v HM Tesco Lamač.