Chybová správa

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/libraries) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) v libraries_get_libraries() (riadok 176 z /data/d/a/da37b08d-2424-405e-a04d-571eea470d61/vodiacipes.sk/web/sites/all/modules/libraries/libraries.module).

RADOSŤ NAŠA KAŽDODENNÁ

Záver roka 2022 bol hektický. Náročný na logistiku predvianočných aktivít, no nesmierne radostný, pretože rodina našich štvornoháčov sa opäť rozrástla. Premiérová mamina, chovná sučka Naomi, porodila 30. novembra šesť zdravých šteniatok. Tri dievčatá a traja chlapci, dve čierne a štyri žlté šteniatka, ktoré sú vrhom V2, sa majú k svetu a v súčasnosti už neúnavne objavujú svet.
A keďže všetky naše šteniatka sa pripravujú na zodpovedné poslanie psa so špeciálnym výcvikom už od útleho veku, v druhej polovici januára ich odprevadíme do rodín našich vychovávateľov, v ktorých strávia nasledujúci rok. Budú sa učiť akceptovať rôzne prostredia, zvykať si na bežné i netradičné životné situácie a hlavne užívať si nekonečnú láskavú starostlivosť svojich ľudských "rodičov".
Držme im spoločne palce.